Джош Хартнетт


« Робін Уїльямс   |   Едвард Нортон »

Багаті і знамениті - Джош Хартнетт

Джош Хартнетт народився 21 липня 1978 року в Сан-Франциско (США), і будучи підлітком навіть і не думав ні про яку акторську кар’єру, спокійно навчаючись в одній з Каліфорнійських шкіл і граючи за місцеву футбольну команду. Проте, отримавши в 16 років травму, він вирішив послухатися пораду свого дядька і спробуватися на роль в постановку про пригоди Тома Сойера.
Актор згадує, що йому спочатку було, загалом, все одно, чи візьмуть його в театр чи ні, проте, коли він все-таки був вибраний на роль Гекельберрі Фінна, йому так сподобалося жити життям інших людей, що він залишився в театрі ще на 2 роки.

Джош Хартнетт, закінчивши на радість батькам школу, відправився до Нью-Йорка, щоб здобути освіту в театральній консерваторії при Державному Нью-йоркському Університеті по курсу акторської майстерності і живопису. Зав′язавши з театром, Джош отримав в 1997 році свою першу роль на телебаченні - він виступив в серіалі “Cracker” в ролі сина головного героя.
Серіал не користувався великим успіхом, і незабаром актор перебрався до Лос-анжелес у пошуках нових ролей.

Успіх не примусив себе довго чекати: незабаром йому запропонували зіграти Чи сина героїні Джімі Кертіс до ужастіке “Хеллоуїн: 20 років опісля”.

Джош Хартнетт, вибираючи свої подальші ролі, прагнув бути дуже обережним, щоб не закріплювати за собою іміджу звичайного підлітка, проте не можна сказати, що це йому завжди вдавалося.
У молодіжному тріллері Роберта Родрігеса, що вийшов в 1998 році, йому дісталася, загалом саме така роль - хуліганського Зіка Тайлера, що бореться разом з іншими героями проти інопланетних чудовисьок за допомогою кокаїну, яким він приторговував.

Його наступний герой - Тріп Фонтейн (у “Девственніцах Самойбіцах” також міг би бути віднесений до такого ж типу, проте в контексті драматичної історії, так зворушливо поставленою Софієй Копполой, він здається декілька глибшим і неординарним.


Tags: , , , , , ,

Багаті і знамениті


Схожі записи